Używamy:

Lustrzanka małoobrazkowa Canon 5D Mark III to najlepszy aparat w swojej klasie. Posiada kilka cech istotnych przy fotografowaniu ślubów i przyjęć weselnych. Pełnoklatkowa matryca zainstalowana w aparacie, dzięki swoim pokaźnym rozmiarom przechwytuje dużą ilość światła. Umożliwia wykonywanie bardzo dobrej jakości zdjęć przy niewielkim oświetleniu. Pozwala na wykonanie zdjęć w nastrojowo oświetlonych pomieszczeniach bez używania lampy błyskowej, która może zakłócić ceremonię lub "popsuć" ciekawą charakterystykę światła dostępnego na miejscu. Rewelacyjny przy produkcji video. 


Nasz aparat Canon 5D Mark III - Foto-Jarosław Płock

Lustrzanka małoobrazkowa Canon 6D. Dla mnie, solidna rezerwa w razie nieprzewidzianych wypadków. Dla mojego asystenta, możliwość zrobienia kilku dodatkowych fotografii z uroczystości, kiedy akurat nie pomaga mi z oświetleniem :-). Świetnie spisuje się przy nagrywaniu video. 

Nasz aparat Canon 6D - firma Foto-Jarosław z Płocka

Najnowsza lampa błyskowa systemu Canon. Speedlite 600-EX wraz z radiowym transmiterem. Tam gdzie dostępne światło nie jest wystarczającej jakości lub jest go za mało niezbędnym staje się użycie lampy błyskowej. Idealne rozwiązanie to użycie lampy sterowanej radiowo, którą asystent fotografa kieruje w określone miejsce. Od dłuższego czasu z powodzeniem stosujemy tę technikę oświetlenia. 


Fotografia ślubna Płock, WłocławekFoto-Jarosław Płock prezentuje Państwu lampę błyskową Canon Speedlite 600-EX

IceLight - Lampa LED światła ciągłego. Urządzenie zostało wyprodukowane przez renomowaną firmę Westcott. Oświetlenie to pozawala na lepszą kontrolę strumienia i siły światła w porównaniu do lampy błyskowej.  Projektant tej lampy, Jerry Ghionis, jest cenionym w USA i Australii fotografem ślubnym. Poniżej reklama IceLight z Jerrym w roli głównej :-)


Icelight - to lampa błyskowa światła ciągłego - Foto-Jarosław.

Obiektyw Canon 70-200 mm f/2.8 to wysokiej klasy teleobiektyw ze zmienną ogniskową. Duże "przybliżenie" umożliwia robienie zdjęć z większej odległości co ma znaczenie szczególnie w czasie uroczystości zaślubin w Kościele. Duża wartość przysłony tego obiektywu w połączeniu z wysoką czułością aparatu pozwala na robienie zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. 

Canon 70-200 mm f/2.8 - obiektyw - Foto-Jarosław Płock.

Obiektyw Tamron 24-70 mm f/2.8 to wysokiej jakości standardowy zoom. Dzięki dużej wartości przysłony umożliwia robienie zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, świetna stabilizacja optyczna pozwala na rejestrowanie bardzo stabilinych nagrań video. 

Obiektyw Tamron 24-70 mm f/2.8 - Foto-Jarosław

Zoom H6 - Jeden z najbardziej zaawansowanych rejestratorów dźwięku na rynku. Dobre video charakteryzuje się nie tylko wysokiej jakości obrazem ale także świetnej jakości dźwiękiem. Posiadany przez nas rejestrator dźwięku umożliwia nagranie do sześciu dodatkowych ścieżek dźwiękowych. Dzięki temu ścieżka audio na Państwa nagraniu z wesela będzie najwyższej jakości. Posłuchaj!

Rejestrator dźwięku

Mikrofon Rode SmartLav. Jest przypinany do klapy marynarki wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy o charakterystyce dookólnej. Niezastąpiony w czasie przysięgi małżeńskiej. Umożliwia nagranie czystego dźwięku bez zbędnego pogłosu. Posłuchaj!

Sprzęt wideo - Rode SmartLav

Fotografia Ślubna i Wideo

JAROSŁAW

tel. 606 491 092

e-mail:

kontakt@foto-jaroslaw.pl